Dariook napisał(a):

|
Wiec szkoda forum zasmiecac.
|
Dyskusjami o scenariuszach, które należy włożyć między science-fiction a rażące niedbalstwo? Też tak sądzę.
I z góry przepraszam za każde kolejne zdanie pani prezes, które potraktuję jakby odpowiadało prawdzie i w ten sposób zinterpretuję. Może faktycznie niepotrzebnie wierzę w to, co mówi
