Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8819
Stary 03.08.2018, 18:53
Carrillo raczej miał kontrakt cywilnoprawny a nie umowę o prace. Przepisy związkowe regulują zasady rozwiązania kontraktu i wg nich po 3 miesiącach bez wypłaty trener może wypowiedzieć kontrakt z winy klubu.
Natomiast rozumiem - podobnie jak czaro - że kontrakt z Carrillo zawierał zapis, ze przy poślizgu z zapłata jednej pensji kontraktowej trener może wypowiedzieć umowę pod warunkiem wezwania do zapłaty i wyznaczania dodatkowego terminu na zapłatę np 14/30 dni....
Coraz bardziej pewny jestem, że Junco poleciał ze stanowiska z powodów bardziej prozaicznych niż plotki głoszone na forach. Chodzi właśnie o kontrakt z Carrillo, który okazał sie za drogi, a na dodatek być może Junco zapewnił rodaka, że w kolejnym sezonie będzie mógł prxebudować zespół a tutaj okazało sie ze jest mega problem finansowy....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując