Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8814
Stary 03.08.2018, 17:26
Tak, jak rozmawialiśmy na sb - ja to odebrałem to tak, że mówi tu o opóźnieniu za jeden miesiąc i że jest ok. A nawet jeśli nie, to uprzejmie zakładam, że jako radca prawny "specjalizujący się w prawie sportowym" i zarządzający spółką, która notorycznie opóźnia się z regulowaniem płatności przepisy w tym zakresie ogarnia. Jeżeli jednak nie i jest tak, jak mówisz, to słabo. Chociaż oczywiście Ci wierzę, to ja bym nawet to nawet sprawdził sam dla siebie, ale co z tego, że ustalę, skoro nie znamy stanu faktycznego.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując