|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#8813

03.08.2018, 17:17
|
czaro napisał(a): 
|
A mówi, że takie postanowienia były w umowie?
|
Zgodnie z kontraktem, trener musiał złożyć wezwanie do zapłaty, a klub miał mieć dodatkowy termin na uregulowanie wszelkich zaległości. Jeśli trener tego nie zrobił, to znaczy, że nie spełnił warunków rozwiązania kontraktu z winy klubu.
|
|