czaro napisał(a):

|
Nie rozumiem tych głosów krytycznych. To jest bardzo dobry wywiad, który wyjaśnia wiele spraw.
|
Wyjaśnia czy można w kontrakcie zawierać mniej korzystne dla trenera przepisy związkowe o możliwości rozwiązania umowy przez trenera w przypadku rażącego naruszenia obowiązków przez klub?
