|
Nie rozumiem tych głosów krytycznych. To jest bardzo dobry wywiad, który wyjaśnia wiele spraw. Np. dlaczego z Carlitosem trudno było postąpić inaczej. Prezes tłumaczy każdą kwestię jak głupim, także ze zrozumieniem też nie powinno być problemu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|