"funkykoval” napisał(a):
|
Nie tylko zgodnie z kontraktem ale również zgodnie z przepisami związkowymi - zaległość wezwanie do zapłaty - wystąpienie o rozwiązanie kontraktu z winy klubu..….
|
W przypadku trzymiesięcznej zwłoki z zapłatą wynagrodzenia, trener nie ma obowiązku wzywać klubu do zapłaty, by jednostronnie rozwiązać kontrakt, przepisy związkowe nic o tym nie mówią.