Wyświetl pojedynczy post
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.08.2018, 13:46
"funkykoval” napisał(a):
Nie tylko zgodnie z kontraktem ale również zgodnie z przepisami związkowymi - zaległość wezwanie do zapłaty - wystąpienie o rozwiązanie kontraktu z winy klubu..….
W przypadku trzymiesięcznej zwłoki z zapłatą wynagrodzenia, trener nie ma obowiązku wzywać klubu do zapłaty, by jednostronnie rozwiązać kontrakt, przepisy związkowe nic o tym nie mówią.
Odpowiedz cytując