To bednarz zrobił interes pozyczył od ufa 2 mln a trzeba oddac 7 mln
rav napisał(a):

jak czytam o tajemnicy przedsiębiorstwa to pusty śmiech ogarnia.
Wszyscy wiedzą za ile poszedł carlitos i ile zarabia, ale... Tajemnica.
Ciągle słyszymy, że klub nie może podać tego i tamtego. A potem p. Prezes oficjalnie mówi, że rozwiązanie umowy z ufa to 7 mln, a w tym roku nie musimy im płacić raty w wysokości 1,7 mln.
Wszystko się da jeśli się chce.
|