" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."
Było

Jak nie to zapraszam do dyskusji.
Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość?
Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie
