Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13284
Stary 03.08.2018, 10:49
" Jednak on zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia."


Było
Jak nie to zapraszam do dyskusji.



Carlitosek nie obawia się gorzkiego przyjęcia? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zmieszamy z błotem, za łgarstwo i brak szacunku do klubu? Czy wyrozumiałość?


Czy są tutaj osoby pozbawione honoru i godności twierdząc, że to jego zawód i musi zarabiac na rodzinę i tym podobne brednie
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 03.08.2018 o godz. 10:52.

Odpowiedz cytując