|
Dla Sobola Wisła jest celem nadrzędnym. Jeśli chce zostać naszym trenerem na lata, to musi się do tego przygotować i na pewno nie wziąć nas przy pierwszej lepszej okazji. Przejąć Wiśle i zostać zwolnionym po pół roku to żadna sztuka.
Poza tym skąd w ogóle przekonanie że Stolarczyk więcej się konsultuje z Jopem?
|