Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8795
Stary 03.08.2018, 08:13
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
K..wa

Chcieliście, żeby prezes powiedziała jak wygląda sytuacja klubu bez "kłamania", "czarowania", "wciskania kitu", a teraz jak powiedziała oficjalnie jak wygląda, to też źle - Sarapata nie powiedziała wiele więcej niż sami wiemy....
Dokladnie kazdy to wie od kilku lat.

Tylko wiekszosc patrzy na swiat przez rozowe okulary a potem jak nadejdzie kryzys ktory jest nieunikniony daja upust swojej glupocie.

A kryzysow jeszcze troche bedzie no chyba ze zaczniecie chodzic na mecze w koncu a nie pier.dolic po forach
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując