funkykoval napisał(a):

K..wa
Chcieliście, żeby prezes powiedziała jak wygląda sytuacja klubu bez "kłamania", "czarowania", "wciskania kitu", a teraz jak powiedziała oficjalnie jak wygląda, to też źle - Sarapata nie powiedziała wiele więcej niż sami wiemy....
|
Dokladnie kazdy to wie od kilku lat.
Tylko wiekszosc patrzy na swiat przez rozowe okulary a potem jak nadejdzie kryzys ktory jest nieunikniony daja upust swojej glupocie.
A kryzysow jeszcze troche bedzie no chyba ze zaczniecie chodzic na mecze w koncu a nie pier.dolic po forach