Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9300
Stary 03.08.2018, 07:36
Dla Lecha i Legii to był obowiązek być na tym etapie - z takimi rywalami to jest masakra, żeby drżeć o wyniki. Biorąc pod uwagę ścieżkę Legii w LM to i tak jest to klęska, a i Lech fartem uniknął dogrywki z Ormianami i męczył się w dogrywce z Białorusinami.

Jaga duże pozytywne zaskoczenie.
Odpowiedz cytując