|
Dla Lecha i Legii to był obowiązek być na tym etapie - z takimi rywalami to jest masakra, żeby drżeć o wyniki. Biorąc pod uwagę ścieżkę Legii w LM to i tak jest to klęska, a i Lech fartem uniknął dogrywki z Ormianami i męczył się w dogrywce z Białorusinami.
Jaga duże pozytywne zaskoczenie.
|