Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8790
Stary 03.08.2018, 00:00
Oczywiście, że była lipna, bez dwóch zdań, ale to nie było takie pewne od razu, dopiero wyszło po paru dniach burzy i researchu. Oczywiście od początku raziły błędy, chociażby nie zgadzająca się kwota (1 grosz i 1 zł) czy tam jakieś niedociągnięcia w nagłówku. Nie zmienia to faktu, że w TSie mieli mocno w gaciach po jej wpłynięciu na początku i był to ogromny szok dla każdego kto interesuje się Wisłą.
Zamieszanie miało swoje podstawy, jakby tak nie było to forum by tak nie wrzało. TS nie organizowałby konferencji ani nie wystosowywał oświadczeń, Tele-Fonika by się nie zaczynała udzielać. Tutaj mamy do czynienia z plotką rzuconą na jakimś serwisie informacyjnym bez żadnego potwierdzenia ze strony klubu. Nikt nigdzie niczego oficjalnie nie powiedział ani nie potwierdził, a ludzie epopeje piszą. Nie ma co tych dwóch sytuacji w ogóle porównywać jak na razie. Podkreślam jeszcze raz - na tą chwilę nie ma o czym rozmawiać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.08.2018 o godz. 00:06.
Odpowiedz cytując