|
Czepiacie się mojej wypowiedzi, że ze Stecherta była oferta. Oczywiście, że była, a że niepoważna / lipna / skręcona to już zupełnie inna bajka.
Jakby nie była potraktowana jako oferta, ani TS, ani TF nie zawierałyby głosu w tej sprawie.
Nie ma co tego porównywać do obecnych plotek o zainteresowaniu akcjami Wisły, bo nikt tu oficjalnie nie zrobił nawet ruchu. Z Bragielem było inaczej, bo TS był mocno na niego nakierunkowany i poruszał tą sprawę na konferencji, więc były jakiekolwiek podstawy do rozmowy. Obecnie nie ma żadnych. Tylko jakieś plotki o chęciach i fakt o spotkaniu Pani Prezes z Gricukiem, które to może być na temat ewentualnego sponsoringu lub czegokolwiek innego zupełnie nie związanego z zakupem akcji. Także podkreślam ponownie - nie ma o czym gadać, chyba, że wypłyną jakieś konkrety z wiarygodnego źródła w najbliższym czasie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.08.2018 o godz. 22:46.
|