Pero napisał(a):

Słuchajcie skończcie już z tym Bragielem bo słuchac sie tego nie da.
Po pierwsze też nie wiadomo jak gość z Kasa.
Po drugie przeciąga nas od stycznie
PO trzecie NAJWAŻNIEJSZE. Jego praktycznie jedyny warunek był taki że klub ma mu załatwić spotkanie z prezydentem miasta i wojewodą. Co jak dla mnie oznacza mniej więcej to że chciał bardziej prywate załatwić.
....
|
Kolega widzę nie w temacie i wciął się w rozmowę
