|
Ale w zasadzie skąd pewność, że miało by to być 3-5-2 a nie np. 5-4-1 jak w wykonaniu Piasta w wicemistrzowskim sezonie ?
Mamy zawodników, którzy potrafią wrzucić, mamy hobbystycznie uprawiającego piłkę i posiadającego dobre uderzenie głową Ondraska.. Także to raczej próba ustawienia zespołu na kontry niż dominacji 3-5-2.
|