Temat
:
[III KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 5 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Żuraw91
Member
Od: 07.2018
Offline
#
26
02.08.2018, 12:37
s1imone
napisał(a):
Jedziemy po trzy punkty i tyle w temacie.
a potem już autostrada do mistrzostwa
Żuraw91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żuraw91
Znajdź inne posty napisane przez Żuraw91