Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 02.08.2018, 12:25
Ja pierdykam... mamy w ch** problemów, a co niektórzy tu marzą o miejscach 5-6. Wy chyba nigdy nie zmądrzejecie... Już nie jesteśmy hegemonem na rynku ! Wisła gra o przetrwanie ! Weźcie to sobie wreszcie wbijcie do łba ! Im prędzej tym lepiej !

Byłbym szczęśliwy z remisu

Skład bardzo łatwy do rozszyfrowania (o ile nie odejdzie Imaz):

Buchalik
Bartkowski-Wasilewski-Sadlok-Pietrzak
Boguskii-Basha-Kort-Małecki
Imaz
Ondrasek
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując