|
Dajcie spokój, to jest polska liga - tu każdy może wygrać z każdym. Jaga miała w zeszłym sezonie trochę więcej punktów od nas, ale stosunek bramek już praktycznie taki sam. Ok, u nas były duże zmiany - ale patrząc na grę (jak na razie) wcale nie prezentujemy się gorzej. Oczywiście gospodarze są faworytami, ale nie ma co przed nimi klękać albo wychodzić z nastawieniem, że jedziemy się bronić.
Mi się podoba podejście Stolara, on jedzie po 3 punkty i wykorzystać okazję. Jestem za.
|