Pero napisał(a):

sandomingo napisał(a):
A gdzie jest napisane, że nie można? Gość miał taki warunek i tyle.
|
Nie nazywałbym tego "warunkiem" - bo to tak, jakby uzależniał zaangażowanie się w klub od zjedzenia kiełbasy z rożna albo pizzy na podwójnym cieście.