Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

gdzie napisał że zna ?
stwierdza tylko że były tam różne dziwne punkty ot choćby że jesli SA zostanie sprzedana do kiedyś tam , to 50% hajsu leci do TF
a zanim ktoś napisze że to nie aktualne bo tą datą był 30 czeerwca 2017 , niech sobie lepiej 2x razy przypomni przebieg jak i finał sprawy ze stechertem (mylnie imho interpretowanej jako próbe wyłudzenie informacji z TS)
|
jeżeli stwierdza, "że tam coś było" to chyba oznacza, że zna treść umowy

? Logiczne

? I tak jak napisał czaro - jeżeli nie zna treści umowy to znaczy, że zgaduje .....