Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8767
Stary 01.08.2018, 22:41
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
gdzie napisał że zna ?



stwierdza tylko że były tam różne dziwne punkty ot choćby że jesli SA zostanie sprzedana do kiedyś tam , to 50% hajsu leci do TF

a zanim ktoś napisze że to nie aktualne bo tą datą był 30 czeerwca 2017 , niech sobie lepiej 2x razy przypomni przebieg jak i finał sprawy ze stechertem (mylnie imho interpretowanej jako próbe wyłudzenie informacji z TS)
jeżeli stwierdza, "że tam coś było" to chyba oznacza, że zna treść umowy ? Logiczne ? I tak jak napisał czaro - jeżeli nie zna treści umowy to znaczy, że zgaduje .....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując