Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8753
Stary 01.08.2018, 17:39
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o post dotyczący umowy sprzedaży akcji TS- TFK ?
Chłop pisze tak jakby znał treść tej umowy - niechaj podzieli sie szczegółami, ale jak wiadomo ani TS nie zapłacił całej ceny sprzedaży, a jednocześnie TS ma nabyte od TFK wierzytelności wobec klubu. Dlatego twierdze, ze przejęcie nawet części akcji klubu bez wejścia z kapitałem jest nierealne

gdzie napisał że zna ?

Pero napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze jednak kluczowa kwestia o której mało kto wspomina. Umowa sprzedaży Wisły pomiędzy TFK a TS zawiera bardzo wiele dziwnych punktów... Nie wiem czy dopuszcza ona sprzedaż 100% udziałów innemu podmiotowi (a juz raczej na pewno nie bez zgody TFK).
stwierdza tylko że były tam różne dziwne punkty ot choćby że jesli SA zostanie sprzedana do kiedyś tam , to 50% hajsu leci do TF

a zanim ktoś napisze że to nie aktualne bo tą datą był 30 czeerwca 2017 , niech sobie lepiej 2x razy przypomni przebieg jak i finał sprawy ze stechertem (mylnie imho interpretowanej jako próbe wyłudzenie informacji z TS)
Odpowiedz cytując