funkykoval napisał(a):

Chodzi o post dotyczący umowy sprzedaży akcji TS- TFK ?
Chłop pisze tak jakby znał treść tej umowy - niechaj podzieli sie szczegółami, ale jak wiadomo ani TS nie zapłacił całej ceny sprzedaży, a jednocześnie TS ma nabyte od TFK wierzytelności wobec klubu. Dlatego twierdze, ze przejęcie nawet części akcji klubu bez wejścia z kapitałem jest nierealne
|
gdzie napisał że zna ?
Pero napisał(a):

|
Jest jeszcze jednak kluczowa kwestia o której mało kto wspomina. Umowa sprzedaży Wisły pomiędzy TFK a TS zawiera bardzo wiele dziwnych punktów... Nie wiem czy dopuszcza ona sprzedaż 100% udziałów innemu podmiotowi (a juz raczej na pewno nie bez zgody TFK).
|
stwierdza tylko że były tam różne dziwne punkty ot choćby że jesli SA zostanie sprzedana do kiedyś tam , to 50% hajsu leci do TF
a zanim ktoś napisze że to nie aktualne bo tą datą był 30 czeerwca 2017 , niech sobie lepiej 2x razy przypomni przebieg jak i finał sprawy ze stechertem (mylnie imho interpretowanej jako próbe wyłudzenie informacji z TS)