Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8736
Stary 01.08.2018, 14:45
Snow napisał(a):Wyświetl post


A propos stadionu:



Albo ja zle licze, albo biorac pod uwage mecze ligowe + ewentualne mecze w Pucharze Polski, zaplacimy w sumie wiecej niz wczesniej?
Czy tamta kwota to nie była kwota netto?
I druga kwestia - nie wiemy czy mecze PP też będą w tej cenie.

Szkoda, że nie udało się tej kwoty o te 20-25% zbić, no ale najważniejsze, że mamy porozumienie.
Odpowiedz cytując