pepe72 napisał(a):

Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755
zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.
Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.
|
Ale ja nie rozważałem w ogóle tego, czy Gricuk ma, czy nie ma kasy.
Odnosiłem się jedynie do twierdzenia, że sam ogłaszał zamiar nabycia akcji, podczas gdy z tt Migi wynikało coś dokładnie przeciwnego.
Tekst z PS o tym nie mówi.