Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8730
Stary 01.08.2018, 14:13
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755

zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.



Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.
Ale ja nie rozważałem w ogóle tego, czy Gricuk ma, czy nie ma kasy.
Odnosiłem się jedynie do twierdzenia, że sam ogłaszał zamiar nabycia akcji, podczas gdy z tt Migi wynikało coś dokładnie przeciwnego.
Tekst z PS o tym nie mówi.
Odpowiedz cytując