Ktos chyba nie rozumie , ze inwestor wcale nie musi miec czystych intencji.
Niech wyprostuje dlugi, a nastepnie kosi hajs na transferach i prawach transmisyjnych - skorzysta na tym Wisla i Gricuk
Watpie by bylo go stac na przejecie calosci akcji klubu, wiec do TSu chyba macie zaufanie?