Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8728
Stary 01.08.2018, 14:10
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755

zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.

Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.
No sorry, ale gdzie on tak twierdzi? To PS tak twierdzi. Nawet z nim pewnie nie rozmawiali.
Odpowiedz cytując