pepe72 napisał(a):

Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755
zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.
Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.
|
No sorry, ale gdzie on tak twierdzi?

To PS tak twierdzi. Nawet z nim pewnie nie rozmawiali.