Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8727
Stary 01.08.2018, 14:06
it napisał(a):Wyświetl post
A skąd info, że to on ogłasza zamiary?
Ja widziałem tylko tt zmiętego o nieco innej wymowie:
"Paweł Gricuk nie chce komentować sprawy przejęcia @WislaKrakowSA: "Jestem zaskoczony, że ta informacja ujrzała światło dzienne. Jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek komentarze"".

Równie dobrze można napisać, że info celowo wyszło z klubu, by spalić kandydaturę...
Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755

zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
...
wazne , ze tego typu biznesmeni NIGDY , nie wejdą w taki interes jak przejmowanie klubu sportowego z czystymi intencjami
...
Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.08.2018 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując