it napisał(a):

A skąd info, że to on ogłasza zamiary?
Ja widziałem tylko tt zmiętego o nieco innej wymowie:
"Paweł Gricuk nie chce komentować sprawy przejęcia @WislaKrakowSA: "Jestem zaskoczony, że ta informacja ujrzała światło dzienne. Jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek komentarze"".
Równie dobrze można napisać, że info celowo wyszło z klubu, by spalić kandydaturę...
|
Kilka postów wcześniej:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8755
zalinkowałem do PS, gdzie otwartym tekstem napisali, że Gricuk twierdzi, że nie ma kasy.
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

...
wazne , ze tego typu biznesmeni NIGDY , nie wejdą w taki interes jak przejmowanie klubu sportowego z czystymi intencjami
...
|
Problem w tym, że pozostali (patrz Bragiel) mogą mieć problem z szeroko rozumianym środowiskiem kibicowskim.