wolfy napisał(a):

Ależ ten TS szkodzi Wiśle! Kolejnego geniusza biznesu chcą zniechęcić
|
A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież it nie mówi, że TS to robi. Pokazuje jedynie, że Gricuk swoich zamiarów przejęcia klubu nie upublicznił, a przynajmniej się do tego nie przyznaje. Ty twierdziłeś dokładnie odwrotnie.
Co do Gricuka. Na pewno wygląda poważniej od Meresińskiego i Stecherta. Pytanie jednak podstawowe brzmi jakie ma intencje? Bo nie widzę żadnego sensownego powodu, dla którego miałby chcieć przejmować Wisłę. Kibicem naszym nie jest, więc ten argument odpada.