filemon napisał(a):

Porównywanie Gricuka do Meresińskiego. Co ja czytam
|
dobrze czytasz , inny tylko kaliber kapelusza
zabawne jest co innego
trzeci rok z rzędu pojawia się patykiem na wodzie pisana plotka o nowym włascicielu (że o nim śmierdzi wystarczy chwile poguglować)
i trzeci rok z rzędu mamy na forum mokre sny sierot po cupiale
to jest niebywałe !!!
jeszcze za 1 razem , rozumiem , ale trzeci ?!?!
a mowi sie ze historia magistrae vita est...
racje ma oczywiście, Wieśniak, Snow
co z tego (tutaj do kolegi który nazywał Wiesniaka pajacem , że Gricuk ma łeb na karku bo po protekcji Belki , utrzymał sie na stanowisku , a jakby byl debilem to pomimo protekcji predzej czy pozniej by został odpulony
to nie ma nic do rzeczy
wazne , ze tego typu biznesmeni NIGDY , nie wejdą w taki interes jak przejmowanie klubu sportowego z czystymi intencjami
po prostu nie , i jesli widze tutaj na forum że nawet moderatorzy sie pochylają nad tym newsem , to sie zastanawiam czy to sa wogle dorośli faceci

?