Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8722
Stary 01.08.2018, 13:56
filemon napisał(a):Wyświetl post
Porównywanie Gricuka do Meresińskiego. Co ja czytam

dobrze czytasz , inny tylko kaliber kapelusza

zabawne jest co innego

trzeci rok z rzędu pojawia się patykiem na wodzie pisana plotka o nowym włascicielu (że o nim śmierdzi wystarczy chwile poguglować)

i trzeci rok z rzędu mamy na forum mokre sny sierot po cupiale

to jest niebywałe !!!

jeszcze za 1 razem , rozumiem , ale trzeci ?!?!

a mowi sie ze historia magistrae vita est...


racje ma oczywiście, Wieśniak, Snow

co z tego (tutaj do kolegi który nazywał Wiesniaka pajacem , że Gricuk ma łeb na karku bo po protekcji Belki , utrzymał sie na stanowisku , a jakby byl debilem to pomimo protekcji predzej czy pozniej by został odpulony

to nie ma nic do rzeczy

wazne , ze tego typu biznesmeni NIGDY , nie wejdą w taki interes jak przejmowanie klubu sportowego z czystymi intencjami

po prostu nie , i jesli widze tutaj na forum że nawet moderatorzy sie pochylają nad tym newsem , to sie zastanawiam czy to sa wogle dorośli faceci ?
Odpowiedz cytując