Wyświetl pojedynczy post
Grecu88
Junior Member
 
Od: 06.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8720
Stary 01.08.2018, 13:38
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Ale nowy właściciel nie równa się milionom złotych w kasie, wybijcie to sobie z głowy
właśnie powinno się równać albo przynajmniej powinien dofinansować klub kilkoma milionami rocznie, jest to bardziej realne niż by kogoś miało być stać na całkowite finansowania klubu.

Bo jeśli idąc tokiem myślenia osób, które uważają, że nowy właściciel powinien mieć poukładane pod czapką a niekoniecznie musi być bogaty to po co dawać mu udziały w Wiśle zamiast go zatrudnić i wsadzić w zarząd?

Umowa premiująca efektywność, dobry % od zysków Wisły jak do nich doprowadzi to zarobi.
Odpowiedz cytując