Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8718
Stary 01.08.2018, 13:31
@maaarcin

W ogole nie odnosze sie do Ciebie, a wrecz zgadzam sie z tym, co napisales w 100%.
Czasy "Cupialow" w ekstraklasie juz sie skonczyly. Teraz wiedzie prym rozsadne zarzadzanie - z roznym skutkiem oczywisice.
Ostatnio edytowane przez Snow : 01.08.2018 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując