|
Przecież jak oni nie wejdą do LE to się tam zacznie masowa wyprzedaż. Tak jak u nas. Drugi rok nie są w stanie żyć na niedopietym budżecie. Miodek Miodkiem ale on tez nie może w nieskończoność zasypywac dziury.
Carlos jeszcze będzie zalowal ze się tak polasil na kasę jak go zaraz zaczną meczyc żeby zszedł trochę z kontraktu.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 01.08.2018 o godz. 12:53.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|