Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13266
Stary 01.08.2018, 12:47
Przecież jak oni nie wejdą do LE to się tam zacznie masowa wyprzedaż. Tak jak u nas. Drugi rok nie są w stanie żyć na niedopietym budżecie. Miodek Miodkiem ale on tez nie może w nieskończoność zasypywac dziury.

Carlos jeszcze będzie zalowal ze się tak polasil na kasę jak go zaraz zaczną meczyc żeby zszedł trochę z kontraktu.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 01.08.2018 o godz. 12:53.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując