Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13265
Stary 01.08.2018, 12:13
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
No i zapewne tak będzie. Z tym tylko, że nie podejrzewam żeby miał tam grać dłużej niż do końca sezonu. Chyba że przedstawią tam złote perspektywy. Jeżeli nie, to zakładając jego udany sezon, w przyszłym roku o tej porze już go w Polsce nie będzie.
Biorąc pod uwagę to sie dzieje teraz w L, i to jak oni wygladaja, glupota było by nie budowanie druzyny w oparciu o Carlitosa.
I jesli tak bedzie, to czy chcemy czy cnie, te ....y, zrobia na nim sukces kasowy i sportowy. Oczywicie musi byc tez odpowiedni trener ktory to ogarnie i dlatego cala nadzieja w kodziarzu ze znowu zatrudni kogoś z dupy kto bedzie podległy piłkarzom
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując