7 kotów napisał(a):

Carlitos sie predzej czy pozniej odblokuje. Zaklinanie rzeczywistosci nic nie da. Legia wciaz ma najlepszy sklad w Polsce i pilkarzy o wiele lepszych niz Wisla w zeszlym sezonie.
Carlitos zacznie grac tyle co u nas to zlapie luz i pobije rekordy Nikolica.
Zaraz ograja jakis ogorkow z Luksemburga, strzeli 2-3 gole w dwumeczu, wszyscy zaczna prezyc cyce i sie to przelozy na lige. A w lide i tak maja z gorki, bo na Pyrach dopiero jest cicsnienie po rozbiciu banku transferowego.
|
No i zapewne tak będzie. Z tym tylko, że nie podejrzewam żeby miał tam grać dłużej niż do końca sezonu. Chyba że przedstawią tam złote perspektywy. Jeżeli nie, to zakładając jego udany sezon, w przyszłym roku o tej porze już go w Polsce nie będzie.