wolfy napisał(a):

Nic o gościu nie wiem, ale ewidentnie jest niepoważny skoro ogłasza zamiary zanim zebrał pieniądze/inwestorów. To jest kpina że kolejni pajace wyciągnięci chu wie skąd wyłażą jak robale spomiędzy boazerii.
Plus jest taki że po rowerzyście i tercecie egzotycznym Stechert-Bernacki-Kasztelaniec i prasa i kibice podchodzą do sprawy ze względnym spokojem (nawet nesta nie obraża TS-u na twiterze).
Jeżeli ktoś ogłasza że kupiłby Wisłę ale aktualnie nie ma takich pieniędzy i szuka inwestorów to jest oszustem albo kretynem.
|
A skąd info, że to on ogłasza zamiary?
Ja widziałem tylko tt zmiętego o nieco innej wymowie:
"Paweł Gricuk nie chce komentować sprawy przejęcia @WislaKrakowSA: "Jestem zaskoczony, że ta informacja ujrzała światło dzienne. Jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek komentarze"".
Równie dobrze można napisać, że info celowo wyszło z klubu, by spalić kandydaturę...