Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8711
Stary 01.08.2018, 11:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nic o gościu nie wiem, ale ewidentnie jest niepoważny skoro ogłasza zamiary zanim zebrał pieniądze/inwestorów. To jest kpina że kolejni pajace wyciągnięci chu wie skąd wyłażą jak robale spomiędzy boazerii.
Plus jest taki że po rowerzyście i tercecie egzotycznym Stechert-Bernacki-Kasztelaniec i prasa i kibice podchodzą do sprawy ze względnym spokojem (nawet nesta nie obraża TS-u na twiterze).

Jeżeli ktoś ogłasza że kupiłby Wisłę ale aktualnie nie ma takich pieniędzy i szuka inwestorów to jest oszustem albo kretynem.
A skąd info, że to on ogłasza zamiary?
Ja widziałem tylko tt zmiętego o nieco innej wymowie:
"Paweł Gricuk nie chce komentować sprawy przejęcia @WislaKrakowSA: "Jestem zaskoczony, że ta informacja ujrzała światło dzienne. Jest zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek komentarze"".

Równie dobrze można napisać, że info celowo wyszło z klubu, by spalić kandydaturę...
Odpowiedz cytując