Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8708
Stary 01.08.2018, 11:43
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Ale również uważam, że nowy właściciel nie powinien być "gołodupcem". Próbuję jednak niektórych przestrzec przed sądzeniem, że będzie to drugi Cupiał

I nie wiem jakimi środkami dysponuje i jaki plan ma Gricuk, bo skąd mam to wiedzieć...

A stawianie gościa w jednym rzędzie z Meresińskim to też nieporozumienie
Nic o gościu nie wiem, ale ewidentnie jest niepoważny skoro ogłasza zamiary zanim zebrał pieniądze/inwestorów. To jest kpina że kolejni pajace wyciągnięci chu wie skąd wyłażą jak robale spomiędzy boazerii.
Plus jest taki że po rowerzyście i tercecie egzotycznym Stechert-Bernacki-Kasztelaniec i prasa i kibice podchodzą do sprawy ze względnym spokojem (nawet nesta nie obraża TS-u na twiterze).

Jeżeli ktoś ogłasza że kupiłby Wisłę ale aktualnie nie ma takich pieniędzy i szuka inwestorów to jest oszustem albo kretynem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując