maaarcin napisał(a):

Ale również uważam, że nowy właściciel nie powinien być "gołodupcem". Próbuję jednak niektórych przestrzec przed sądzeniem, że będzie to drugi Cupiał 
I nie wiem jakimi środkami dysponuje i jaki plan ma Gricuk, bo skąd mam to wiedzieć...
A stawianie gościa w jednym rzędzie z Meresińskim to też nieporozumienie
|
Nic o gościu nie wiem, ale ewidentnie jest niepoważny skoro ogłasza zamiary zanim zebrał pieniądze/inwestorów. To jest kpina że kolejni pajace wyciągnięci chu wie skąd wyłażą jak robale spomiędzy boazerii.
Plus jest taki że po rowerzyście i tercecie egzotycznym Stechert-Bernacki-Kasztelaniec i prasa i kibice podchodzą do sprawy ze względnym spokojem (nawet nesta nie obraża TS-u na twiterze).
Jeżeli ktoś ogłasza że kupiłby Wisłę ale aktualnie nie ma takich pieniędzy i szuka inwestorów to jest oszustem albo kretynem.