LucjuszWielki napisał(a):

|
Coś czuje, że długo u nas nie pobędzie...
|
Płakał nie będę. Nie mamy czasu czekać aż dorośnie i łaskawie zacznie pracować, zamiast jechać na łatce młodego talentu. Niech pogada z Kortem jak takie bujanie się wpływa na karierę.