Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8706
Stary 01.08.2018, 11:31
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, że Wy czekacie na kolejnego Cupiała, który co roku będzie wkładał w klub miliony złotych. Albo kogoś kto przyjdzie i od razu spłaci wszystkie długi... A celem jest znalezienie kogoś kto przyjdzie, poukłada klub i będzie systematycznie zmniejszał zadłużenie ze środków, które klub wygeneruje. Nie rozumiem więc tekstów "Kolejny raz gość, który nie dysponuje środkami do utrzymania klubu w ekstraklasie".
Czyli taki Meresiński2? Ten to dopiero miał know how.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując