Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8695
Stary 01.08.2018, 09:18
Nikt nie wraca, tylko kolejny "inwestor" który chętnie kupiłby Wisłę tylko przypadkiem nie ma żadnej kasy....

Żeby tylko znów nie wyciekły kwity i gwarancje bankowe, które 2 lata temu opublikował na forum kolega Silver03, a które przypomniałem rok temu w temacie Stecherta....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując