|
Nikt nie wraca, tylko kolejny "inwestor" który chętnie kupiłby Wisłę tylko przypadkiem nie ma żadnej kasy....
Żeby tylko znów nie wyciekły kwity i gwarancje bankowe, które 2 lata temu opublikował na forum kolega Silver03, a które przypomniałem rok temu w temacie Stecherta....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|