master777 napisał(a):

|
Na linkedlnie już ma "polubioną" Wisłę. JM miał w tle na fb stadion Wisły, ale, nie oszukujmy się, te dwie osoby to niebo a ziemia.
|
Ma polubioną Wisłę może dlatego że jest kibicem Wisły? Dlaczego doszukujecie się drugiego dna w tak błahych sprawach.