Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8683
Stary 31.07.2018, 19:46
master777 napisał(a):Wyświetl post
Na linkedlnie już ma "polubioną" Wisłę. JM miał w tle na fb stadion Wisły, ale, nie oszukujmy się, te dwie osoby to niebo a ziemia.

Ma polubioną Wisłę może dlatego że jest kibicem Wisły? Dlaczego doszukujecie się drugiego dna w tak błahych sprawach.
Odpowiedz cytując