wiesniak842 napisał(a):

|
W czasach kiedy takie osoby zostawaly biznesmenami, zarzadcami spolek, milionerami, prezydentami byli pijacy i sbeckie "nadajniki".
|
Znaczy... facet tak naprawdę otworzył swój biznes dopiero w tym wieku, dekadę temu, wcześniej był "z zawodu" członkiem wszelakich rad nadzorczych i najemnikiem w cudzych interesach.
BTW - ma spore doświadczenie jako likwidator
