Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8676
Stary 31.07.2018, 17:41
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żeby być tam, gdzie jest/był, musi mieć głowę do interesów, a to już dobry znak. Mnie tam pasuje koncepcja wielu mniejszych akcjonariuszy (np. po 20 lub 25%) pod wodzą gościa z głową na karku, w razie wysypania się jednego z inwestorów łatwiej go zastąpić.
Jaka glowe do intersow? W czasach kiedy takie osoby zostawaly biznesmenami, zarzadcami spolek, milionerami, prezydentami byli pijacy i sbeckie "nadajniki". Wiekszosc tych majacych glowe do interesów, najbardziej dochodowe interesy rozkrecali dzieki znajomosciom jeszcze sprzed 89 roku i panstwowym zleceniom. 100 milionów razy bardziej szanuje "naszego" Krzyśka Targosza, mlody chlop, ma smykałkę, dzieki chęciom i pracy pociągnął rodzinną firmę.
Jeśli zaś chodzi o samą Wisłę w kontekście pana Gricuka. Jak ma pieniądze bądź stoi za nim ktoś z kasą, to niech wchodzi pod jednym warunkiem - ze to będzie dobre dla Wisły. Niestety tego nie wiemy, obojętnie kto by Wisły nie chciał kupić.
Odpowiedz cytując