kangurekm napisał(a):
A to akurat łatwo wytłumaczyć - wzięli z Adidas MiTeam najtańszy model z systemem climacool, gdzie standardem obecnie jest climalite lub climachill.
Climacool jeśli jest w użyciu to raczej do koszulek dla kibiców czyli tzw wersji stadium, gdzie materiał jest grubszy i gorzej odprowadzający pot.
|
Choć przez lata było teoretycznie odwrotnie tzn climacool był tym wyższym niż climalite, ale prawdę mówiąc mam koszulkę z obu tych serii i w climalite się tak nie pocę jak w climacoolu a sama koszulka też jest bardziej sucha po treningu.
Co do tego konceptu to nikedidas wyszedł ale sama grafika zapewne byłaby do zrealizowania tyle tylko, że nie w adidasie.