Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
8669
31.07.2018, 13:31
funkykoval
napisał(a):
Najbardziej z przedstawionych powyżej umów dziwią aneksy do umowy na stadion cyrankiewiczovi - najpierw obniżka czynszu (brak band - mniejsze możliwości reklamowe) o 250 tys zł (1/3 wartości) po zwiększeniu się możliwości zarobkowych (zainstalowanie band reklamowych) czynsz podwyższony o całe 500 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!
W ogóle cyrankiewiczovia ma kilka wycen stadionu, na podstawie których były zmieniane ceny dzierżawy. Odnosnie stadionu Wisły ostatnio była mowa o nowe wycenie stadionu, gdzie wartość zmalała z 600 mln zł do 106 mln zł..... Skoro przy wartości stadionu 6 krotnie wyższej, przy byciu operatorem oferowano nam cenę czynszu dzierżawnego ponad 1,2 mln zł - rozumiem, że teraz powinien ten czynsz być adekwatnie niższy
Przypadkiem z tymi bandami to nie bylo prowadzone jakies postepowanie prokuratorskie? Cos wiadomo w ogole na ten temat, bo sprawa strasznie ucichla
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842