Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8667
Stary 31.07.2018, 13:17
Osobiście wole skromniej, ale gra z pazurem jak obecnie.

Drogi zawodnik wcale nie zapewnia poziomu gry weźmy Ondraska, chłop przez 1.5 roku nie zdobył bramki a nie mozna się go pozbyć.

Przy obecnych długach i ewentualnie nowym właścicielu, samo przerzucenie długów i zamrożenie spłaty, nie oznacza że właściciel w momencie wyjścia z Wisły nie będzie domagał się ich spłaty.

Tu trzeba od podstaw spłacić zadłużenie, szukać nowych przychodów, koniec końców Wisła kiedyś się zakwalifikuje do pucharów, do LE a jeśli fundament będzie zdrowy to klub będzie się robił zamożniejszy.
Moim zdaniem nie jest dobrze jak Wisła miałaby być oparta na pieniądzach jakiegoś biznesmena który w zależności od humoru i tak będzie widział w Wisłę jako koszt.
Źródłem finansowania nie może być pożyczka od Błaszczykowskiego, zbiórka kasy na mediach społecznościowych, czy kasa nowego właściciela.

Tu trzeba spłacić zadłużenie i budować silna Wisłę od podstaw.
Dla przykładu w pewnym innym klubie jeśli Mioduski dziś wyszedłby z biznesu to klub zostaje z gigantycznym długami w 2011 roku było to ok 192 mln nie mam pojęcia ile z tej kwoty zostało umorzone, płacone w wyniku odsprzedaży ale kwoty długu są zawrotne.
Odpowiedz cytując