Najbardziej z przedstawionych powyżej umów dziwią aneksy do umowy na stadion cyrankiewiczovi - najpierw obniżka czynszu (brak band - mniejsze możliwości reklamowe) o 250 tys zł (1/3 wartości) po zwiększeniu się możliwości zarobkowych (zainstalowanie band reklamowych) czynsz podwyższony o całe 500 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!
W ogóle cyrankiewiczovia ma kilka wycen stadionu, na podstawie których były zmieniane ceny dzierżawy. Odnosnie stadionu Wisły ostatnio była mowa o nowe wycenie stadionu, gdzie wartość zmalała z 600 mln zł do 106 mln zł..... Skoro przy wartości stadionu 6 krotnie wyższej, przy byciu operatorem oferowano nam cenę czynszu dzierżawnego ponad 1,2 mln zł - rozumiem, że teraz powinien ten czynsz być adekwatnie niższy

