Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5066
Stary 31.07.2018, 10:57
tak tylko to zauważyłem na marginesie dyskusji o 4F , bo jakiś gagatek przekonywał że warto wybrac adidasa , niż oglądać naszych piłkarzy zlanych potem w pseudotermoaktywnych koszulkach polskiego producenta
Odpowiedz cytując