|
Długi oczywiście trzeba spłacać, ale nie można doprowadzić do totalnego rozpadu drużyny, bo jak zlecimy do pierwszej ligi to finansowo się nie podniesiemy.
Od następnego sezonu wpływy z TV będą dwa razy większe, więc jeśli udźwigniemy ten sezon to powinniśmy przetrwać...
|