|
Na pewno spełnia warunki licencyjne. Skoro hala / sala gimnastyczna w Muszynie spełniała wymogi to nasza hala spełni je na 100%.
Myślę, że większy problem jest z jej dostępnością. Mówiąc krótko. Proxima musiałaby mieć pierwszeństwo (szczególnie przy meczach telewizyjnych), a to może być nie do pogodzenia.
Inna kwestia to oczywiście cena... I to może być główne kryterium.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 31.07.2018 o godz. 13:16.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|