Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
nie macie wrażenie oglądając naszych piłkarzy że w tych nowych koszulkach sie bardzie pocą , nie wiem czy to kolor , ale jak wychodza do wywiadów w C+ pomeczowych to wyglądają jakby byli po ice bucket challenge
|
A to akurat łatwo wytłumaczyć - wzięli z Adidas MiTeam najtańszy model z systemem climacool, gdzie standardem obecnie jest climalite lub climachill.
Climacool jeśli jest w użyciu to raczej do koszulek dla kibiców czyli tzw wersji stadium, gdzie materiał jest grubszy i gorzej odprowadzający pot.