Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5063
Stary 30.07.2018, 22:09
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie macie wrażenie oglądając naszych piłkarzy że w tych nowych koszulkach sie bardzie pocą , nie wiem czy to kolor , ale jak wychodza do wywiadów w C+ pomeczowych to wyglądają jakby byli po ice bucket challenge
A to akurat łatwo wytłumaczyć - wzięli z Adidas MiTeam najtańszy model z systemem climacool, gdzie standardem obecnie jest climalite lub climachill.
Climacool jeśli jest w użyciu to raczej do koszulek dla kibiców czyli tzw wersji stadium, gdzie materiał jest grubszy i gorzej odprowadzający pot.
Odpowiedz cytując